SamFAN - Wyjazdy narciarskie - Włochy
baner oferty zimowej SAMFAN

O FAN
O nas, o firmie SAMFAN

FAN - to organizator rodzinnego i dziecięcego sportowego wypoczynku na najwyższym poziomie.

Nasze sportowe pasje to narciarstwo, snowboard, tenis i windsurfing. Wiedzę o nich i umiejętności zdobyte na AWF już od ponad 25 lat przekazujemy na naszych imprezach, a grono stałych zadowolonych uczestników świadczy o naszej rzetelności. Uczymy jeździć na nartach oraz innych aktywności szybko skutecznie i nowocześnie. Ofertę naszych wyjazdów narciarskich kierujemy do wszystkich lubiących aktywność i fajną zabawę w miłym towarzystwie oraz poszukujących profesjonalnego szkolenia i organizacji. Zapewniamy bezpieczne szkolenie na najwyższym poziomie oraz opiekę nad dziećmi i atrakcyjny program po nartach.

Sportowe wakacje z FAN to aktywny wypoczynek, nowoczesna nauka tenisa i innych sportów, mila atmosfera i najlepsza opieka nad dziećmi.

Wspólnie z renomowaną Szkołą Językową Berlitz organizujemy obozy sportowo językowe.

FAN – to 25 lat doświadczenia w organizacji imprez.


Wyróżnia nas:

  • Jakość szkolenia sportowego i opieki nad dziećmi - kilkuosobowe grupy narciarskie i tenisowe, nowoczesne i przede wszystkim bezpieczne nauczanie prowadzone poprzez zabawę. Nasze atuty to niezapomniana atmosfera i rzetelna organizacja.
  • Specjalizacja - w działalności turystycznej jesteśmy niszową firmą. Realizujemy projekty zgodne z naszymi osobistymi zainteresowaniami i umiejętnościami. Góry, narty, tenis, windsurfing , aktywny sposób na życie to nasza pasje i znamy je bardzo dobrze. Zespół naszych instruktorów to weseli i sympatyczni ludzie, lubiący kontakt z innymi i przekazywanie sportowych umiejętności.
  • Kameralność imprez - nasze wyjazdy narciarskie i tenisowe to małe grupy i ograniczona liczba klientów. Gwarantuje to dobry kontakt uczestników między sobą i z instruktorami oraz zapewnia familijną, idealną do wypoczynku atmosferę.

Informacje prawne:

Wpis do rejestru przedsiębiorców U.M Otwocka nr. 004722/92 z dnia 05.05.1992
FAN Ul. Wesoła 25; 05-400 Otwock


Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych numer: k-780

Koncesja organizatora turystyki nr. Rej. 0780 (nieprzerwanie od 1992 r.)

Siedziba:

ul. Wesoła 25 05-400 Otwock
Konto bankowe: FAN Szkola Tenisa i Narciarstwa
BZWBK nr rach: 78 1090 1753 0000 0001 1488 0348

Jesteśmy beneficjentami Tarczy 2.0

Partnerzy
Nasi sprawdzeni Partnerzy

logo Szkoły Językowej Berlitz

Renomowana szkola językowa posiadająca oddziały w całej Polsce. Oferuje zniżki od 8 % na autorskie programy językowe.

Sklep i serwis tenisowy Myśliwiecka

Sklep i serwis tenisowy Myśliwiecka. Rabat na rakiety tenisowe- 20%, pozostały asortyment -10% serwis rakiet tenisowych - 20%.

Holiday Inn Warszawa Józefów****

Holiday Inn Warszawa Józefów**** oferuje 10% rabat na usługi gastronomiczne i 15% rabat na noclegi i usługi rekreacyjne.

 Wino i Jazz

Wino i Jazz od 15 lat zajmuje się importem i sprowadzaniem najlepszych win z całego świata. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą odkrywać i poznawać nowe smaki oraz wszystkich tych którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę winiarską. Obsługa certyfikowanych sommelierów jest gwarancją naszej jakości. Specjalnie dla klientów SAM FAN zniżka -15%.

 TOKO

Profesjonalny, ręczny serwis narciarski i snowboardowy.
Rabat 15-30% dla SamFan.

 AM Tenis

AM TENIS działa od 1995 roku. Promuje tenis wśród dzieci i młodzieży oraz aktywizuje środowisko tenisowe na terenie warszawskich Bielan. Uczy tenisa na wszystkich poziomach zaawansowania.

Sklep - polskiej niezależnej marki odzieżowej

Jesteśmy polską, niezależną marką odzieżową. A to jest sklep z naszą unikalną odzieżą. Znajdziesz tu autorskie, pozytywne grafiki.
Sprawdź, ile pozytywnych emocji potrafią wzbudzić nasze koszulki :)

Najlepsze apartamenty w Zakopanem!

Bajka Apartamenty Zakopane
Najlepsze apartamenty w Zakopanem!
Centrum Zakopanego, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 22b

Kontakt
Dane teleadresowe i fakturowe