SamFAN - Wyjazdy narciarskie - Włochy
baner oferty zimowej SAMFAN

ROZWIŃ OFERTY

Oferta Lato 2017

Oferta letnia
Poznaj szeroki wachlarz propozycji dla Ciebie i Twoich bliskich - kolejne oferty w przygotowaniu

Partnerzy
Nasi sprawdzeni Partnerzy

logo Szkoły Językowej Berlitz

Renomowana szkola językowa posiadająca oddziały w całej Polsce . Oferuje zniżki od 8 % na autorskie programy językowe.

Internetowy sklep sportowy dla dzieci Columbia i inne marki. Rabat 15% na wszystkie produkty. Bezpłatny dowóz do klienta Warszawy.

logo Carrsson Car Rental

Carsson Sp. z o.o. to najlepszy wybór na polskim rynku wypożyczalni samochodów. Zbierając przez lata doświadczenie w największych międzynarodowych firmach rent a car, wprowadziliśmy na polski rynek zupełnie nową jakość. Oferujemy wynajem aut osobowych według najwyższych globalnych standardów, w krajowych cenach. Jako pierwsza wypożyczalnia samochodów w Polsce, jesteśmy przychylnie nastawieni do startupów. Dla posiadaczy kart Fan Profit oferujemy na swoje rabaty od 15%. Zapraszamy!

Sklep i serwis tenisowy Myśliwiecka

Sklep i serwis tenisowy Myśliwiecka. Rabat na rakiety tenisowe - 20%, pozostały asortyment -10% serwis rakiet tenisowych - 20%.

forpro

Sklep dla biegaczy Myśliwiecka. Rabat 15 % na wszystkie artykuły.

Hotel na Mazurach

Hotel na Mazurach. Rabat 20 % na noclegi i wyżywienie (z wyjątkiem wakacji i Świąt) w miarę dostępności.

Internetowy sklep z Activ Sport

Specjalnie dla klientów SAMFAN firma AKTIV SPORT przygotowała atrakcyjne rabaty. 20% na usługi serwisowe, 10% na wypożyczenie oraz 5% na zakupy nowego sprzętu. Mamy 10-letnie doświadczenie, przyjdź i zobacz świat w barwach AKTIV SPORT!

Holiday Inn Warszawa Józefów****

Holiday Inn Warszawa Józefów**** oferuje 10% rabat na usługi gastronomiczne i 15% rabat na noclegi i usługi rekreacyjne.

 Wino i Jazz

Wino i Jazz od 15 lat zajmuje się importem i sprowadzaniem najlepszych win z całego świata. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą odkrywać i poznawać nowe smaki oraz wszystkich tych którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę winiarską. Obsługa certyfikowanych sommelierów jest gwarancją naszej jakości. Specjalnie dla klientów SAM FAN zniżka -15%.

 TOKO

Profesjonalny, ręczny serwis narciarski i snowboardowy.
Rabat 15-30% dla SamFan.

Kontakt
Dane teleadresowe i fakturowe